محل تبلیغات شما

امروزه با توجه به انواع آلودگی های محیطی همچون گردو خاک و همچنین شیوع بیماری های اپیدمی همچون کرونا استفاده از یک ماسک لازم بنظر میرسد و در جوامع جهان امروز اما تبدیل به اجبار گردیده است.ماسک های رایج بدلیل ماهیت مصرفی بودنشان پس از مدتی استفاده غیر قابل مصرف شده و قابلیت شستشو ندارند و عموما همگی یکپارچه اند و طرح جذابی متناسب مد روز و لباس هایمان ندارند. این مهم مارا محتمل هزینه بیشتری میکند تا برای تامین این کالای بهداشتی همواره هزینه پرداخت کنیم و البته بدلیل بالا رفتن تقاضا کمیاب گردیده اند. و از طرف دیگر باعث تولید زباله بیشتر شده اند و منابع تولیدی پزشکی کشورمان را درگیر کرده اند.
تولید ایران
اکنون اما به همت همکارانمان و تولید کنندگان داخلی کشورعزیزمان اقدام به تولید ماسک هایی کردیم که قابلیت چندین بار استفاده را دارند و قابلیت شستشوی چند باره را دارا میباشند. ما جذابیت را چاشنی کارمان کرده ایم و چرم را به روی صورت هایتان منتقل کرده ایم .

چرم مصنوعی 

چرم مصنوعی را با انواع طرح های روز مزین کرده ایم .ما به فکر زیبایی بوده ایم و همواره معتقدیم که میتوانیم در ایام اپیدمی و ناراحتی ها ، میتوان همواره مطابق مد روز پیش رفته و با هزینه ای معقول طرح ماسکمان را انتخاب کنیم و رنگ و طرح آن را با رنگ و طرح لباس هایمان ست کنیم.
قابل استفاده تمام سنین آقایان و بانوان
تقریبا تمامی طرح های تولیدی ما بصورت اسپرت بوده و قابل استفاده برای آقایان و بانوان را دارا میباشد همچنین قابلیت استفاده برای تمامی سنین در نظر گرفته شده است .

ماسک چرمی
ما مشتری مداری را چشم انداز راهمان قرار داده ایم و سعی کرده ایم تمامی گروه های سنی متقاضی تولیداتمان باشند. طرح های جذابی برای سلیقه کودک عزیزتان نیز تولید کرده ایم  و طرح های متناسب تری برای سنین بالا تر طراحی کرده ایم  و البته بیشتر تمرکزمان را برای جوانان گذاشته ایم تا همیشه جذاب بنظر برسند.
ما تمامی سلیقه ها را برای نوجوانان ، جوانان ، میانسالان و سالمندان  پوشش داده ایم. 

مطابق مد روز

همچنین قابلیتی ایجاد کردیم که بتوانید طرح و رنگ مورد علاقه تان را متناسب با لباس هایتان انتخاب کنید حتی برای مناسبت های رسمی نیز طرح های سنگین تری را در دستور کارمان قرار داده ایم.
خصوصیات
جنس رویین چرم مصنوعی و جنس زیرین پارچه ای میباشد . این ماسک دولایه میباشد و لایه بالایی چرم مصنوعی با کیفیت است هچنین در انواع طرح های زیبا دوخته شده است. با توجه به آنکه جنس ضخیمی ندارد مناسب استفاده در تمامی فصل های سال میباشد . برای تنفس راحت و ورود هوای تازه  منافذی روی پارچه چرم رویین تعبیه کردیم . همچنین قالب داخلی مناسب فک صورت طراحی شده و پس از استفاده دیگر متوجه حضورش نمیشوید ، کش های ماسک را با درجه سختی متناسبی دوخته ایم تا ماسک کاملا بر روی صورت بنشیند. پارچه نرم و لطیف داخلی احساس راحتی را برای شما به ارمقان می آورد. برای خرید ماسک چرمی میتوانید وارد لینک تگ شده بشوید و مدل های مختلف این ماسک را ببینید.


آموزشی 2020

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فضامووی | تماشای آنلاین فیلم و سریال تابان کینگ اف گلد Chengli Special trucks مشاوره حقوقی وکیل دات کام محصولات پلاستیکی جهان فروشگاه تخت خواب در اصفهان obd2 diagnostic tool ابزار پیجیده فوتوشاپ ایران گردی با آراپروازسُهی